Steinburg hoiab Austrias mägisel maastikuratturite mitmepäevasõidul liidripositsiooni

Greete Steinburg

Austrias alanud nelja päeva pikkusel maastikuratturite mitmepäevasõidul AlpenTour hoiab Greete Steinburg (MTB Pro Merchandisind) kahe etapi järel naiste eliitklassis liidripositsiooni.

Avaetapil, kus sõideti 67 kilomeetrit 3100 tõusumeetriga, pälvis Steinburg esikoha ajaga neli tundi, 11 minutit ja 21 sekundit. Teisena lõpetas sakslanna Vanessa Scmidt (Specialized Racing; +10.55) ja kolmandana rootslanna Nellie Larsson (Lapierre Sweden; +12.31).

Teisel, 64-kilomeetrisel ja 3200 tõusumeetriga etapil võidutses Steinburg ajaga neli tundi, kuus minutit ja 57 sekundit. Teisena lõpetas sedapuhku Larsson (+4.26) ja kolmandana Schmidt (+6.50).

Kokkuvõttes juhib Steinburg kahe etapi järel Larssonit 16 minuti ja 57 sekundiga ning Scmidti 17 minuti ja 46 sekundiga.

Laupäeval sõidetakse Austrias 56 kilomeetrit ja 2500 tõusumeetrit ja pühapäeval ootab ees 13-kilomeetrine 1250 tõusumeetriga eraldistardist sõit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X