Spordinädalal anna lubadus ja too sõber sportima #MyPromise

Käes on spordinädal ja aeg mõelda neile, kes vajaksid väikest tõuget või kaaslast kellega koos sportida. Kas Sinul on selliseid sõpru, töö – või muidu kaaslaseid, keda oleks vaja veidi spordile suunata? Age tee seda ja ole ise teerajaja, ning TOO SÕBER SPORTIMA!
🚩Selleks, et meid palju saaks ja meie sõnum või pilt sportmisest teisi kaasa tooks – märgi sotsiaalmeedias #MyPromise, see on Sinu lubadus, muuta Eesti sportlikumaks ja tervemaks rahvaks.
Üle 50 % isiklikust tervisest pärineb aktiivsest ja tervislikust eluviisist. 2/3 eurooplastest ja 80 % meie lastest on aga mitteaktiivsed – ei liiguta ja liiguta piisavalt. Sportlikud ja aktiivsed inimesed saavad olukorda parandada, tuues spordi ja kehalise aktiivsuse juurde oma mitteaktiivsed sõbrad. Tee oma sõbrale teene! Tee oma lubadus (#MyPromise) ja too oma sõber, pereliige, koolikaaslane või kolleeg sportima! Ükskõik, milline on teie liikumis-ja sportimisviis, kõik toimib! Lihtsalt mõtle konkreetse kallima või sõbra peale, võta ühendust ja kutsu ta koos matkama, jalutama või sörkima, rattaga sõitma või hoopis sulgpalli mängima. Kus ja kuidas sa seda teed, sõltub sinust! Sport ja kehaline aktiivsus tugevdavad ka sotsiaalseid sidemeid nii peres, tööl, koolis kui ka ühiskonnas tervikuna.
Ole eeskujuks ja jaga oma ühist sportimise lugu sõbraga ka sotsiaalmeedias #MyPromise!
MyPromise Europe on ülilihtsalt inimeselt inimesele suunatud kampaania, kus füüsiliselt aktiivsed ja sportlikud inimesed kutsuvad oma vähem aktiivseid pereliikmeid, sõpru, kolleege, koolikaaslasi harrastama ja sportima. Sportorganisatsioonid, klubid ja spordisündmuste korraldajad, aga ka koolid, ülikoolid, ettevõtted ja muud organisatsioonid võivad olla tõhusad edendajad ning MyPromise kampaaniast kasu saajad! Vaata vahvast pildialbist kuidas see kõik Eestis alguse sai MyPromise Europe Inspiration Day 2021
My Promise video
MyPromise Europe Inspiration Day 2021
Rene Mandri Ampler Development Team’i eestvedaja ja BMX-rattakrossi eestvedaja Jaan Veeranna Tanel Talve usutluses My Promise avapäeval Tartus
Velo jalgrattaklubi
Velo jalgrattaklubi BMX ratturid

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X