Spordiklubi Velo pidas sünnipäeva!

48220022_2054429154580076_2772996070739804160_n

6. detsembril täitus Tartu Spordiklubil Velo juba 24 aastat! Sellest 9 aastat on tegeletud BMX krossi arendamisega Eestis ja tänaseks päevaks üpris edukalt.

Aasta – aastalt on sportlikku taset kruvitud üha kõrgemaks ja täna võime rõõmustada juba märkimisväärsete saavutuste üle – Sten Tristan Raidi tulemused nii Euroopa, kui Maailmameistrivõistlustelt on juba klass omaette, mõlemal tähtsaimal tiitlivõistlusel finaalis ja mõlemal 7. koht. Ent meie saavutused ei piirdu vaid Steni sõitudega ja et tugevate sõitjate pink on pikem näitavad Jakob Maateni 8. koht Euroopa Meistrivõistlustel ja Ruudi Lumiste poolfinaalikohad nii Euroopa, kui Maailmameistrivõistlustel, Joonas Vaikmäe kvalifitseerumine 1/8 finaali Euroopa Meistrivõistlustel ning hulgaliselt finaalikohti teistelt rahvusvahelistelt võistlustelt. Eesti Meistrivõistlustelt võitsid Veloklubi ratturid 6 kulda, 5 hõbedat ja 5 pronksmedalit, 2018. aasta kokkuvõttes tunnistati Tartu Velo ka Eesti parimaks BMX krossiklubiks. Lisaks pärjati aasta kokkuvõttes Sten Tristan Raid Tõusva tähe auhinna vääriliseks ja Raul Arula Eesti parimaks ratturiks Seenior 5 vanuseklassis, parimaks treeneriks 2018. aastal Jaan Veeranna.

On mille üle uhkust tunda. Samas ei ole jäädud loorberitele puhkama ja klubi veerandsajandi juubelihooajaks on sihid seatud veelgi kõrgemale, töö selles suunas juba käib täie hooga!

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X