Soonik võitis Belgias 2. koha

Kristel Sandra Soonik

Belgias Hulstes peetud naiste amatöörvõistlustel teenis Kristel Sandra Soonik grupifinišis teise koha.

92-kilomeetrisel võistlusel otsustati võitja suures grupifinišis, milles oli parim belglanna Mieke Docx. Soonik sai teise ja võitja kaasmaalanna Marieke Meert kolmanda koha.

„Esimese võistluse kohta Belgias võin peaaegu rahule jääda. Lõpp jääb natuke kripeldama,“ tõdes Soonik, kes läks teise riiki võistlema, et valmistuda eesootavateks maanteeratturite Euroopa meistrivõistlusteks. „Rada oli kurviline ja vahepeal olid kitsad teed, kuid suutsin kenasti püsida grupi ees.”

“Finiš oli veidi allamäge ja viimasesse kurvi, mis oli umbes 300 meetrit enne lõppu, läksin sisse teisel positsioonil,” jätkas Soonik. “Tagant järele mõeldes oleks pidanud minema esimeselt, sest kiirus oli suur ja keeruline oli eesolevast sõitjast mööduda. Siiski võib poodiumikohaga rahule jääda.“

Foto: Julien De Bock

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X