Martin Loo sai mitmepäevasõidul Itaalias 5. koha

Itaalias Manerba Del Gardas peetud maastikurataste S2 kategooriaga mitmepäevasõidul sai Martin Loo kokkuvõttes kirja viienda koha. 

Kolmepäevase tuuri võitis prantslane Stephane Tempier (Bianchi) koguajaga 4:08:17. Teise koha sai Focuse ridades sõitev 33-aastane itaallane Andrea Tiberi ajaga 4:09.27 ja kolmandaks tuli samuti saapamaal elav Marco Aurelio Fontana (Bianchi) ajaga 4:09.58. Loo kaotas võitjale kolm minutit ja 14 sekundit.

“Kõige rohkem meeldis mulle esimene etapp, mis on siiani kõige lahedam short track rada, mida sõitnud olen,” rääkis Loo sõidujärgselt. “Teise päeva xco võistlusrada oli kitsas, tehniliselt keerukate tõusudega ja väga vähestes kohtades oli võimalik teistest mööda sõita. Kahjuks lasi soomlane Sasu Halme esimesel laskumisel korraliku vahe esinelikuga sisse ja järgmised pool ringi oli singletrackil võimatu temast mööduda. Järgmisel kolmel ringil pingutasin vahet tagasi sõitma, aga ei õnnestunud ja viimased poolteist ringi tulid juba väga raskelt.”

Loo sõnul oli viimane etapp kiire ja lühikeste tõusudega. “Hoidsin Kerschbaumeril silma peal. Kuna ta oli ainukene, kes mind kokkuvõttes ohustas, siis ei lasknud ma tal minema panna. Viimaselt etapilt sain samuti viienda koha kohe Kerschbaumeri järel.”

foto: Enrico Andrini (Martin Loo paremal)

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X