Soomes peeti Kalevi lahtised mv trekisõidus/Jaanika Risti mälestusvõistlused

Soomes Helsingis peetud Kalevi lahtistel meistrivõistlustel trkeisõidus/Jaanika Risti mälestusvõistlustel võeti mõõtu viiel alal: 500 m l/s, jälitussõidus, meeskondlikus sprindis, keirinis ja scratchis.

Keirinis oli parim Tõnu Ord, kellele järgnesid Kaido Voogla, Eero Kiskonen, Oleg Vassiljev, Jaanus Prükkel, Mari-Liis Juul ja Runo Ruubel.

Scratchis ehk 15-ringilises (6 km) lõpufinišiga grupisõidus võidutses taas Ord, kuid seekord lõpetasid tema selja taga Kiskonen, Vassiljev, Prükkel, Juul, Ruubel ja Voogla.

1 km jälitussõidu võitis Vassiljev ajaga 1.21,10. Teise koha sai Ruubel ajaga 1.30,50.

2 km jälitussõidus oli parim Ord ajaga 2.38,90. Teise koha teenis Voogla (2.46,60), kolmanda koha Kiskonen (2.58,36) ja neljanda koha Juul (3.01,20).

500 m l/s võistlusel oli parim Ronald Kask ajaga 41,06 ning meeskondlikus sprindis duo Kiskonen – Ord ajaga 1.02,33. Teise tulemuse sõitsid välja Prükkel – Vassiljev (1.05,38) ja kolmanda Voogla – Ruubel (1.06,28).

19. juulil on kavas trekisõidu Eesti meistrivõistlused seenioritele.