Skandaalne Chris Froome alustas Andaluusias hooaega, Taaramäe 43.

Hispaanias lõunaosas peetaval mitmepäevasõidul Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol (2.HC) võidutses avaetapil Rein Taaramäe meeskonnakaaslane Thomas Boudat (Direct Energie).

Teise kohaga pidi leppima finišijoonel käed taeva poole tõstnud itallane Sacha Modolo (Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale) ja kolmandana lõpetas prantslane Clément Venturini (AG2R La Mondiale). Rein Taaramäe sai võitjaga kirja sama aja ning ületas finišijoone 75. kohal.

Andaluusia velotuuril tegi hooaja avastardi neljakordne Tour de France’i võitja Chris Froome (Team Sky), kes sai avapäeval kirja 57. koha.

Mitmepäevasõidu teisel, 140 km pikkusel mägisel etapil näitas päeva parimat aega Team Sky rattur Wout Poels (3:38.04). Kahe sekundiga kaotasid talle hispaanlane Luis Leon Sanchez (Astana Pro Team) ja belglane Tim Wellens (Lotto Soudal). Võistlusel suurimat tähelepanu pälviv Chris Froome lõpetas seitsmendal kohal meeskonnakaaslasest 27 sekundit hiljem.

Taaramäe tulemuseks märgiti 43. koht, kaotust võitjale kogunes 3.01.

Peale teist etappi sai liidrisärgi selga Poels. Lähimad jälitajad Sanchez ja Wellens jäävad kahe sekundi kaugusele. Taaramäe tõusis kokkuvõttes 43. kohale.

Kolmandal päeval on kavas 165,1 kilomeetri pikkune grupisõit. Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol lõpeb pühapäeval.