Sirvel sai väljalangemissõidu MK-etapil Saksamaal 13. koha, Mesi ja Tarassov meeste seas 18. ja 25.

Merili Sirvel

Saksamaal Aalenis peetud väljalangemissõidu (XCE) maailma karika sarja etapil pälvis Merili Sirvel (Trey Trek Team) eliitnaiste konkurentsis 13. koha ning Joosep Mesi ja Kirill Tarassov (mõlemad Trey Trek Team) eliitmeeste hulgas vastavalt 18. ja 25. tulemuse.

Naiste seas võidutses kodupubliku rõõmuks sakslanna Lia Schrievers, jättes suures finaalis enda selja taha valitseva maailmameistri Gaia Tormena ning kaasmaalannad Lina Huberi ja Marion Frombergeri. Sirvel veerandfinaalist edasi ei pääsenud ja sai kirja 13. tulemuse.

Meeste hulgas võidutses valitsev Saksamaa meister Felix Klausmann. Valitsev maailmameister Titouan Perrin – Ganier pidi leppima teise ja prantslane Killian Demangeon kolmanda kohaga. Neljandaks jäeti suures finaalis sakslane Simon Gegenheimer. 1/8-finaalis konkurentsist langenud Mesi sai kirja 18. ja Tarassov 25. koha.

MK-sarja üldarvestuses juhib meeste pingereas Perrin-Ganier, kes on kogunud selle hooaja jooksul 180 punkti. Teist kohta hoiab Gegenheimer (137 punkti) ja kolmandat prantslane Thibaut Kahlhoven (101). Tarassov on 27 punktiga 13. ja Mesi üheksa silmaga 24. positsioonil. Naiste seas on kolme parema hulgas Tormena (623), Fromberger (457) ja brasiillanna Marcela Lima Matos (319).

Väljalangemissõidu MK-sarja neljas etapp peetakse 13. augustil Belgias Oudenaardes.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X