Siim Kiskonen sai Prantsusmaal sõidetud kriteeriumil teise koha

Siim Kiskonen

Prantsusmaal sõidetud 68-kilomeetri pikkusel kriteeriumil Noucturne d’Ambert pälvis Siim Kiskonene prantslase Amaury Pacouret’ järel teise koha.

Võistlus peeti 1,13-kilomeetrisel kahe kurviga ringil, mida tuli sõita 60 korda. „Võistluse esimeses pooles sõitsime seitsmekesi eest ära ja püsisime lõpuni ees,“ avaldas Kiskonen peale finišit. „Viimastel ringidel käis tugev ründamine, aga kõigi sõitjate tase oli piisavalt ühtlane ja ring piisavalt lihtne, et keegi maha ei jäänud ja eest ära ei sõitnud. Ise proovisin päris mitu korda rünnata, aga tulutult. Kulutasin sellega päris palju jõudu ja seitsme mehe finišisprindis polnud mul enam piisavalt head sprindijalga, et võidu nimel võidelda. Kokkuvõtteks tore päev rattal. Väikesel ringil kriteeriumit sõita on alati põnev nii endale kui pealtvaatajatele.“

Pacouret’ ja Kiskoneni järel sai kolmanda koha prantslane Antoine Roussel. Eestlase lätlasest meeskonnakaaslane Kristers Ansons lõpetas viiendana.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X