Siim Kiskonen Prantsusmaal kolmas

60980592af8eb

Siim Kiskonen (EC Saint-Etienne Loire) osales pühapäeval Prantsusmaa amatööride võidusõidul Grand Prix des Industries de Belley (120km), kus saavutas kolmanda koha.

Võistuse parim oli Matthew Teggart (VC VILLEFRANCHE BEAUJOLAIS) ja teisele kohale sõitis Tristan Delacroix (TEAM SPRINTER NICE MÉTROPOLE).

Sõit koosnes 20 ringist pikkusega 6km, teed olid kitsad ja ringil oli üks 800m pikkune tõus 6.5%. Tundsin, et sellisel ringil võib atrõõv üsna varakult ära minna, seetõttu üritasin kohe sõidu algusest aktiivne olla ja rünnakutega kaasa minna. Viiendal ringil saimegi juba umbes kahekümne sõitjaga eest ära. Tegime koos ilusti tööd, kuniks üks ring enne lõppu meil atrõõvis koostöö enam ei sujunud ja hakati ründama. Kui tõusul Villefranche ja Nice Metropoli sõitja koos ründasid, siis teadsin, et keegi enam meie grupis tööle ei hakkaks, kuna Villefranche oli atrõõvis esindatud kolme sõitjaga ja Nice Metropole nelja sõitjaga. Kuni eelviimase ringini tegime kolmekesi ilusti tööd kuniks Villefranche rattur tõusu peal ründas ja jäi meile lõpuni püüdmatuks. Viimased kaks ringi sõitsime Nice Metropole sõitjaga kahekesi ja jätsime teise koha selgitamise lõpusprindi peale. Olin ennast päris tühjaks sõitnud ja mees-mehe vastu sprindis jäin konkurendile alla. Hea meel on jälle tagasi poodiumil olla, sest viimati olin poodiumil veebruarikuus,“ võttis Kiskonen sõidu kokku.

Tulemused SIIN

Fotogalerii SIIN

Foto

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X