Siim Kiskonen alustas Prantsusmaal hooaega kohtadega esikahekümnes

Siim Kiskonen (EC Saint-Etienne Loire) alustas nädalavahetusel hooaega Prantsusmaal võistlustega Tour du Centre-Var ja Boucles du Haut-Var, kus sai vastavalt 19. ja 15. koha.

Laupäeval peetud 114-kilomeetrise võidusõidu võitis kodupubliku rõõmuks Alexis Caresmel (Philippe Wagner Cycling; 2:41.50), edestades kaasmaalasi Pierre Gautherat’d (SCO Dijon-Team) ja Killian Theot’d (CC Nogent-Sur-Oise). Kui Kiskonens sai peagrupis 19. koha, siis teise eestlasena võistelnud Mikk Bauer (CR4C Roanne) kaotas võitjale 6.56 ning sai 85. koha.

Pühapäeval toimunud 129-kilomeetrisel võistlusel pälvis esikoha prantslane Louis Pijourlet (AC Bisontine; 3:03.51). Kaasmaalane Theo Degache (Bourg-En-Bresse Ain Cyclisme) ja austraallane Scott Bowden (Bourg-En-Bresse Ain Cyclisme) kaotasid talle kahe sekundiga. 15. koha pälvinud Kiskonen kaotas võitjale 16 sekundiga. 134. positsioonil lõpetanud Bauer jäi võitjast maha üheksa minuti ja 16 sekundiga.

Samuti Prantsusmaa amatöörmeeskonnas sõitev Artur Kupp (VS Valletais) alustas hooaega 6. veebruaril võistlusega Fleche Bigoudene, kus pälvis 33. koha. 129,1-kilomeetrise sõidu võitis prantslane Lomig Le Clech’h (Cotes D’Armor-Marie Morin-U; 2:59.00), edestades meeskonnakaaslasi Ewen Costioud ja Mathias le Berre’d.