Sihtasutus Noored Olümpiale kuulutas välja stipendiumikonkursi 2019, kuhu ootame kandideerima 18 kuni 25-aastaseid olümpiakavas olevate individuaalalade sportlasi.

cropped-NO_OG

Stipendiumikonkursi võitja saab rahalise toe kuni neljaks aastaks. Stipendiumi rahaline maht on Eestis kõige suurem – sportlasele eraldatakse kokku kuni 40 000 eurot. Väljaantava stipendiumi üheks osaks on sportlase vaimne treening (mindset coaching), mis aitab noorel sportlasel seada eesmärke ning õpetab toime tulema tagasilöökide ja pingetega nii treeningutel kui võistlussituatsioonis. Lisaks on fookuses isikubrändi loomise ja turundusoskuste arendamisele suunatud koolitused, mis aitavad sportlasel fänne ja toetajaid leida.

Sihtasutus Noored Olümpiale praegused stipendiaadid on vasaraheitja Anna Maria Orel, epeevehkleja Katrina Lehis, aerutaja Joosep Karlson, kiiruisutaja Marten Liiv, judokas Mattias Kuusik ja vibulaskja Reena Pärnat.

Stipendiumitaotluste esitamise tähtaeg on 31.05.2019 kell 12.00. Lõpliku valiku teeb sihtasutus Noored Olümpiale stipendiumikomisjon käesoleva aasta juulikuu jooksul. Kandideerimistingimustega saab tutvuda ja stipendiumitaotlusi esitada sihtasutuse kodulehelwww.nooredolumpiale.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X