Senechal teenis Vueltal karjääri vägeivama võidu

E9zvuAzXMAI33Kd
Vuelta velotuuri 13. etapp oli küll sile, kuid küljetuul lõi kaardid mitmed korral segamini. Kaootilises ja ettearvamatus finišis pälvis esikoha Florian Senechal (Deceuninc-QuickStep). Velotuuri üldliidrina jätkab Rein Taaramäe (Intermarche – Wanty – Gobert Materiaux) meeskonnakaaslane Odd Christian Eiking.
 
Rohelises särgis sõitva Fabio Jakobseni lahtivedaja Senechali jaoks oli tegemist karjääri kaalukaima võiduga, edestades finišijoonel Matteo Trenitni (UAE Team Emirates) ja Alberto Dainese’i (Team DSM). Martin Laas (Bora- Hansgrohe) sai 80. ja Taaramäe 84. koha. Mõlemad eestlased kaotasid võitjale ühe minuti ja viie sekundiga.
 
Kokkuvõttes jätkab esikohal Eiking, kellele järgnevad Martin Guillaume (Cofidis; +0.58) ja Primož Roglic (Jumbo-Visma; +1.56). Taaramäe on 82. (1:29.01) ja Laas 162. positsioonil (+2:25.12).
 
Laupäeval ootab rattureid ees 165,7 kilomeetrit. Finiš on esimese kategooriaga tõusu Pico Villuercas (14,4 km; 6,3%) otsas.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X