Selgusid esimesed 2021. aasta Eesti meistrid maanteeratta grupisõidus

19. juunil 2021 toimusid Eesti Jalgratturite Liidu, Pro Jalgratturite Klubi ja Liivimaa Jalgrattaklubi koostöös Rand & Tuulberg Eesti meistrivõistlused  grupisõidus vanuseklassidele Mehed Sport, meesseeniorid 1-2, M16/N16, meesjuuniorid, meesseeniorid 6-8.

Tulemused üldises protokollis

MSport esikolmik (112,7km): I Maikel Kuuusma (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi), II Ove Lillmaa, III Raiko Kaldoja (CC Rota Mobilis) tulemused
MSen 1 esikolmik (112,7km): I Taavi Kannimäe (Hauka Veloklubi), II Henrik Kivilo (MTÜ Redbike Rattaklubi), III Ivo Suur (Proshop Team) tulemused


MSen2 esikolmik (112,7km):I Rainer Sildvee, II Vahur Valvas (Rein Taaramäe Rattaklubi), III Tarmo Kopli (Hawaii Express) tulemused

M16 esikolmik (82,7km): I Martti Lenzius (Vooremaa Centrum/Rattabaas), II Virgo Mitt (Pärnu Kalev Spordikool), III Gabriel Helmut Aduson (CFC Spordiklubi) tulemused

M16 (82,7km): I Martti Lenzius (Vooremaa Centrum/Rattabaas), II Virgo Mitt (Pärnu Kalev Spordikool), III Gabriel Helmut Aduson (CFC Spordiklubi)

MSen6 esikolmik (32,7km): I Nikolai Fjodorov, II Margus Merisalu (Tartu Spordiklubi Velo), III Ülo Kuljus (Haanja Rattaklubi) tulemused

MSen6 (32,7km): I Nikolai Fjodorov, II Margus Merisalu (Tartu Spordiklubi Velo), III Ülo Kuljus (Haanja Rattaklubi)

MSen7 esikolmik (32,7km): I Anatoli Männi (Kalevi Jalgrattakool), II Aapo Rammo (Tartu Spordiklubi Velo), III Anti Oot (Tartu Spordiklubi Velo) tulemused

MSen7 (32,7km): I Anatoli Männi (Kalevi Jalgrattakool), II Aapo Rammo (Tartu Spordiklubi Velo), III Anti Oot (Tartu Spordiklubi Velo)

MSen8 kaks parimat (32,7km): I Enn Kuusk (Püha Loomaaed), II Ülo Treufeldt (Kalevi Jalgrattakool) tulemused

MSen8 (32,7km): I Enn Kuusk (Püha Loomaaed), II Ülo Treufeldt (Kalevi Jalgrattakool)

MJ esikolmik (112,7km): I Madis Mihkels (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi), II Frank Aron Ragilo, III Romet Pajur (CFC Spordiklubi) tulemused

MJ esikolmik (112,7km): I Madis Mihkels (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi), II Frank Aron Ragilo, III Romet Pajur (CFC Spordiklubi)

N16 esikolmik (54,5km): I Maria Treier (CFC Spordiklubi), II Hannah Kaljur (Smart Sport), III Karolin Surva (CFC Spordiklubi) tulemused

N16 (54,5km): I Maria Treier (CFC Spordiklubi), II Hannah Kaljur (Smart Sport), III Karolin Surva (CFC Spordiklubi)

Tulemused SIIN

Fotogaleriid fotograaf Keteri Saan

Eraldistart 17.06.2021 võistluse tulemused ja galerii rajalt mehed siin naised siin galerii lisa siin autasustamise galerii siin
Balti riikide meistrid ja presidendid siin
2021 EMV grupisõidus ME, MU, NE, NU, NJ, NSport, NSen 1-4, MSeenior 3-5 siin
2021 EMV grupisõidus MJ, N16 siin
2021 EMV grupisõidus MSport, MSen 1-2 siin
2021 EMV grupisõidus M16, MSen 6-8 siin
2021 EMV grupisõidus MSport, MSen1-2, M16/N16, MSen 6-8, MJ siin
Saare lastesõit 19.06.2021 siin
Gustav Cafe Coffee Ride 18.06.2021 galerii siin
Škoda Laagri masinapargi galerii siin

Impression