Selgusid Eesti meistrid rattaorienteerumises

11525314t1h927f

Eesti rattaorienteerumise karikasarja 2018 võitsid Eleri Hirv ja Lauri Malsroos.

Põhiklassides meistriteks tulnud Hirv ja Malsroos kindlustasid võidud alles sarja viimasel etapil, Linnaorienteerumise auhinnavõistlusel, mis toimus 21.oktoobril Kloostrimetsas.

Lauri Malsroosile tänavu Eestis vastast ei olnud, sest viie etapi võidud tagasid talle maksimumpunktidega karikasarja võidu Tõnis Ermi ja Margus Halliku ees. Naiste arvestuses oli parim Eleri Hirv, kes sai esikohapunktid neljalt etapilt. Talle järgnesid Ingrit Kala ja Doris Kudre.

Rattaorienteerumise karikasarja hooaeg koosnes seitsmest etapist, millest arvesse läksid viie parema punktid.

Karikasarjas peeti arvestust ka noorte ja veteranide vanuseklassides, võitjateks tulid Robert Sander (M14), Birgit Rõõm (N14), Siim Turban (M17), Greta-Maria Pisarev (N17), Märten Henrik Pais (M20), Emily Raudkepp (N20), Stanislav Tarassov (M40), Gerda Algre (N40), Tõnu Tänav (M50), Airi Alnek (N50) ja Mati Kallemets (M60).

Allikas: sport.postimees.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X