Selgus Astana esialgne nimiekiri Giro d’Italiaks

Giro d’Italia korraldajad avalikustasid meeskondade esialgsed nimekirjad 4. mail algavaks aasta esimeseks suurtuuriks. Tanel Kangerti tööandja Astana koosseisus on lisaks eestlasele veel Kasahstani klubi liider Miguel Angel Lopez, Pello Bilbao, Jan Hirt, Aleksei Lutsenko, Luis Leon Sanchez, Davide Villella ja Andrei Zeits.

Üldvõitu kaitsvat Tom Dumoulini (Team Sunweb) toetavad Roy Curvers, Chad Haga, Christopher Hamilton, Lennard Hofstede, Sam Oomen, Laurens Ten Dam ja Louis Vervaeke. Kolmandat järjestikust suurtuuri esikohta püüdva Chris Froome’i (Sky) abilistena tulevad starti David de la Cruz, Philip Deignan, Sergio Henao, Vassil Kirijenka, Christian Knees, Wout Poels ja Salvatore Puccio.

“Olen Giroks palju rohkem valmis kui Tirreno-Adriaticol ning meil on veel kaks nädalat jäänud,” kinnitas Froome eelmisel nädalal pärast Alpi velotuuri lõppu. “Olen saanud Giroks ideaalselt valmistuda. Giro on mulle täiesti uus väljakutse ja uus motivatsioon. See saab olema tohutu väljakutse pärast mulluseid Touri ja Vuelta võite.”

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X