Sel pühapäeval toimub 20. Rakvere rattamaraton

19. Rakvere maratoni start

Sel pühapäeval, 10. juulil toimub 20. Rakvere rattamaraton, kus toimuvad 49 km põhisõit, 17 km poolmaraton ning laste- ja tillusõidud.

20. Rakvere rattamaratoni peakorraldaja Vahur Leemetsa sõnul ootab rattureid põnev rada. „Juubelmaratoni rada pakub nii kiireid metsateid ja laskumisi, looduslikke radasid, singleid kui ka kruusateid. Pühapäevaks on oodata ka mõnusat suveilma, seega ootame Rakverre igas vanuses ja kogemusega rattureid – tulge terve perega,” rõõmustas Leemets.

Hetkel hoiab meestest esikohta Josten Vaidem (Fixus) 4487 punktiga, tema järel on Peeter Tarvis (Veloplus) 4469 punktiga ja kolmandal kohal on Gert Jõeäär (Veloplus) 4435 punktiga.

Naiste esikolmiku moodustavad hetkel Mari Kruuser (Spordipartner Racing Girls) 4162 punktiga, Maris Lillep (Redbike Naised) 4149 punktiga ja Merili Sirvel (RR Siplased/Vitax) 4113 punktiga.

Võistkondlikus punktiarvestuses kuulub esikolmikusse Veloplus, Team Antsla ja Redbike Team I. Naiskondlikus punktiarvestuses vastavalt RR Siplased/Vitax, Spordipartner Racing Girls ja Spordiklubi Rakke Naiskond.

Praeguse seisuga on maratonile kirja pannud ligi 800 osaleja ja oodata on mõnusat päikselist võistluspäeva. Kuni kolmapäeva õhtuni saab maratonile registreeruda tavahinnaga, seejärel saab võistlusele kirja panna end kohapeal võistluspäeval.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X