Sel laupäeval toimub 24. Rõuge rattamaraton

23. Rõuge rattamaratoni start
Sel laupäeval, 21. mail toimub Bosch Eesti Maastikurattasarja teine etapp, 24. Rõuge rattamaraton, mis pakub ratturitele põhisõitu, poolmaratoni ja lastesõite.
Juba sel laupäeval saavad rattasõbrad end Rõuges proovile panna erinevatel distantsidel: 47 km põhisõit, 21 km poolmaraton ning lisaks toimuvad ka tillu- ja lastesõidud.
24. Rõuge rattamaratoni peakorraldaja Ivar Tupp julgustas rattureid etapist osa võtma. „Tänavune Rõuge põhisõit pakub osalejatele piisavalt vaheldust. Esimesed viis kilomeetrit kulgeb rada piki asfalti, külavaheteid ja heinamaid, olles piisavalt lai ning pakub piisavalt positsiooni parandamise võimalusi. Edasi tulevad metsateed, erinevaid tõusud ja singlid ehk põnevust peaks rada korralikult pakkuma,“ lausus Tupp.
Poolmaraton sõidab oma rada kuni põhisõidu raja teise toidupunktini, misjärel kulgeb kaks kilomeetrit piki põhisõidu rada, et siis taas eemalduda. Viimased 4,5 km kulgeb poolmaraton kuni finišini koos põhisõidu rajaga.
Hetkel on Rõuge rattamaratonile registreerunud ligi 700 osalejat, soodushinnaga registreerumine kehtib kolmapäeva õhtuni, siis saab end võistlusele juba kohapeal kirja panna.
Foto: Bosch Eesti Maastikurattasari

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X