Schurter ja Keller pälvisid maastikuratturite MK-sarja üldvõidu

305609581_5650935114928451_3270961080217286096_n

Šveitslased Nino Schurter ja Alessandra Keller võitsid maastikuratturite maailma karika sarja üldarvestuse. Schurteri jaoks oli tegemist kaheksanda ja Kelleri jaoks esimese korraga.

Maastikuratturite MK-sarja viimane etapp peeti Itaalias Val di Soles, kus Keller finišeeris küll lühirajasõidus kolmandal ja olümpiakrossis kuuendal kohal, kuid see oli võiduks piisav. 26-aastane šveitslanna möödus viimase etapiga hollandlannast Anne Tertsptrast ja austraalannast Rebecca McConnelist. Kuna Terpstra lõpetas viimasel MK-etapil lühirajasõidus 38. ja olümpiakrossis 45. positsioonil, siis möödus McConnell temast üldarvestuses kaheksa punktiga.

Kaks etappi vahele jätma pidanud Eesti valitsev meister Janika Lõiv sai 743 punktiga 19. koha. Kokku kogus MK-sarja üldarvestuses punkte 111 naist.

Kaheksanda MK-sarja üldarvestuse võidu pälvinud Schurter sai Val di Sole etapil olümpiakrossis teise koha prantslase Titouan Carodi järel, kes koos lühirajasõidu võiduga kerkis kokkuvõtvas arvestuses Šveitsi legendi järele teiseks. Kolmanda koha sai itaallane Luca Braidot, jättes olümpiapronksi David Valero Serrano 22 punktiga pjedestaalilt välja.

Mäestlaskumise MK-sarja võitsid prantslane Amaury Pierron ja šveitslanna Camille Balanche.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X