Saudi velotuuri võitis 22-aastane belglane, Pajur 55.

Saudi velotuuri (UCI 2.1) võitis kokkuvõttes 22-aastane belglane Maxim van Gils (Lotto Soudal). Eestlased Markus Pajur (Team Arkea Samsic) ja Martin Laas (Bora-Hansgrohe) lõpetasid vastavalt 55. ja 64. positsioonil.

Van Gils edestas kokkuvõttes 36 sekundiga Colombia ratturit Santiago Buitragot (Bahrain – Victorious) ja 48 sekundiga portugaallast Rui Costat. Van Gilsile tõi üldvõidu neljandal, 149,3-kilomeetrisel etapil pälvitud soolovõit, kus ta edestas peagruppi 40 sekundiga.

Pajur kaotas võitjale kokkuvõttes 16 minuti ja 16 sekundiga ning avaetapil teise koha pälvinud Laas 18 minuti ja 30 sekundiga. Noorratturite arvestuses sai Pajur 14. koha.

Laasi ja Pajuri järgmine start on 12. veebruaril 42. Vuelta Ciclista a la Region de Murcia Costa Calida nime kandval ühepäevasõidul.