Sander võidutses Rootsis

Laura Lizette Sander

Sellel nädalal sõidetakse Rootsis naistele mõeldud U6 Cycle Tour, mille teisel etapil oli parim valitsev Eesti grupisõidu meister Laura Lizette Sander.

Velotuuri esimesel päeval oli kavas 3,2-kilomeetrine proloog. Võidu teenis kodupubliku rõõmuks Karin Söderqvist ajaga 5.16. Kolme parema sekka mahtusid veel norralanna Vikebe Lystad (+0.05) ja Islandi rattur Hafdis Sigurdardottir (+0.09). Sander (+0.19) sai üheksanda, Silvia Türkson (+0.35) 19. ja Natali Nora nigul (+0.48) 26. koha.

Teisel etapil sõideti 75,4-kilomeetrine grupisõit, kus pälvis esikoha Sander (2:13.57). Ta edestas suures grupifinišis norralannat Elise Marie Olsenit ja rootslannat Stina Kagevit. Türkson sai 17. ja Nigul 27. koha.

Kolmapäeval oli kavas 93,6-kilomeetrine grupisõit. Etapivõidu pälvis Olsen (2:42.10), teisena ületas finišijoone Kagevi ja kolmandana norralanna Mia Kronheim Gjertsen. Sander oli neljas, Türkson (+0.04) seitsmes ja Nigul +1.06) 36.

Neljapäeval on velotuuril kavas 56,4 kilomeerit.

Foto: Tomas Gaubys/ToGa Foto

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X