Sander tõusis Rahvuste Karika etapil temposõidu järel 12 positsiooni võrra

Laura Lizette Sander tõusis Hollandis toimuval Rahvuste Karika sarja kuuluval naisjuunioride mitmepäevasõidulWatersley Ladies Challenge 12-kilomeetrise temposõidu järel 12 kohta.

Sander kaotas võitjale Zoe Backstedtile (18.24) ühe minuti ja 46 sekundiga ning sai 27. koha. Teistest Eesti koondise liikmetest sai Elina Tasane 65. (+2.44) ja Kirke Reier 73. koha (+2.51).

Ka kokkuvõttes kerkis Backstedt liidripositsioonile. Tema lähimad jälitajad Scarlett Souren ja Vinke Nienke kaotavad talle mõlemad 37 sekundiga. Sander tõusis 27. kohale (+1.55), Reier jätkab 52. (+3.52) ja Tasane 74. positsioonil (+4.53).

Pühapäeval sõidavad naisjuuniorid 73 kilomeetrit.

Eesti Jalgratturite Liit tänab maanteeratturite naisjuunioride koondise peasponsorit Graanul Invest AS toetuse eest. Lisaks täname toetuse eest Rand & Tuulberg Gruppi, Standard AS ja Jetoil AS.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X