Sander alustas naisjuunioride Rahvuste Karikat neljandas kümnes

Eesti valitsev naisjuunioride grupisõidu meister Laura Lizette Sander alustas Hollandis toimuvat Rahvuste Karika sarja kuuluvat mitmepäevasõitu Watersley Ladies Challenge 33. kohaga.

57-kilomeetrise grupifinišiga lõppenud võistluse võitis ameeriklanna Makayla Macpherson (1:24.09), edestades kanadalannat Nicole Bradburyt ja hollandlannat Babette van der Wolfi. Sander ületas finišijoone üheksa sekundit võitjast hiljem.

Teistest Eesti koondise liikmetest sai Kirke Reier 51. (+1.01) ja Elina Tasane 63. koha (+2.09). Elisabeth Ebras jäi võistlusest eemale positiivse koroonaviiruse proovi tõttu.

Mitmepäevasõit lõpeb pühapäeval ja on Eesti naisjuunioridele heaks ettevalmistuseks septembris peetavateks Euroopa- ja maailmameistrivõistlusteks.

Eesti Jalgratturite Liit tänab maanteeratturite naisjuunioride koondise peasponsorit Graanul Invest AS toetuse eest. Lisaks täname toetuse eest Rand & Tuulberg Gruppi, Standard AS ja Jetoil AS.