Saksamaa sprindilegend pikendas Räime ja Vahtra koduklubiga lepingut

Saksamaa sprindilegend Andre Greipel pikendas Mihkel Räime ja Norman Vahtra koduklubi Israel Start-Up Nationiga lepingut veel kahe aasta võrra.

Greipel siirdus Iisraelis loodud meeskonda 2020. aasta hooajal, mil tiim tõusis esimest korda World Touri seltskonda. Kuigi vahepeal spekuleeriti, et 37-aastane sakslane võib minna Caleb Ewani asemel Lotto Soudali, siis uus leping lükkas need jutud ümber.

“Ausalt öeldes arvasin ma, et meeskond pakub mulle üheaastast lepingut,” rääkis Greipel. “Muidugi on kaheaastane kontraht meeldiv ja see näitab juhtkonna usaldust minu vastu. Väga lihtne oli vastu võtta otsust, et ma jään nende juurde edasi. Ma olen valmis oma karjääriga jätkama ning panustama meeskonna arengusse.”

Greipel startis Israel Start-Up Nationiga Tour Down Underil, Torquay ja Cadel Evansi nimelistel võidusõitudel, kuid kukkus peale seda treeningul ja vigastas õlga. Sakslane oleks pidanud kolmekuulise pausi võtma ka koroonaviiruse pandeemiata.

Oma karjääri jooksul on Greipel võitnud rohkem kui 150 sõitu. Teiste hulgas on 11 etapivõitu Tour de France’ilt, seitse Giro d’Italialt ja neli Vueltalt.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X