SAARLASEST RATTUR KARL PATRICK LAUK NOPPIS PRANTSUSMAAL VÕIDU

patu

Karl Patrick Lauk (Team Pro Immo Nicolas ROUX) võitis Prantsusmaal toimunud 128 km pikkuse ühepäevasõidu Moissac-Bellevue – Montmeyan. Teine eestlasest rattur Siim Kiskonen (Team ECSEL Saint-Etienne Loire) saavutas samal sõidul 10. koha.

Võidusõidu Haut-Var Loops neljas etapp oli 24-aastasele ratturile hooaja teine võit.

„Võtsin täna riski ja otsustasin rünnata. Võitsin tehnilistel lõikudel ja laskumistel umbes kümme sekundit, mida teised õnneks tagasi ei sõitnud. 700 meetrit enne finišit sain infot, et olen 23 sekundit teistest ees, kuid taha vaadates nägin veel gruppi ja vajutasin juurde. Kuna täna oli juba sõidu neljas päev, siis on pea kõik ratturid jooksikute hulgas läbi käinud ja sõidavad võidu nimel. Täna oli meie päev, meeskond usaldas mind ja tundsin kohustust seda õigustada, see oli eelkõige meeskondlik võit. Kuigi võidud on minu meeskonnale väga olulised, siis peab tõdema, et tihti on õpetlikud just kaotused ja areng toimub läbi nende ning lõputu analüüsi,“ võttis Lauk tänase sõidu kokku.

Foto

Tulemused SIIN

Video sõidust SIIN

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X