Saagem tuttavaks: Tartu Rattaralli uued toetajad Hawaii Express ja Garmin

Tänavune keeruline aasta on seadnud raskesse olukorda nii spordiürituste korraldajad kui ka toetajad. Koostöö heade partneritega on siiski aidanud Klubi Tartu Maratonil uute oludega kohaneda ning üritustele sobilikud formaadid leida. Sellest hooajast lisanduvad Tartu Rattaralli toetajate hulka ka kaks uut ettevõtet: Hawaii Express ning Garmin.

Rattapartneri staatusesse astunud Hawaii Express on suurim jalgrataste ja lisavarustuse maaletooja ning müüja Balti regioonis, esindades oma ala parimaid märke Scott, Classic, Bergamont, Haro. Lisaks pakuvad nad suvel rulluiske, talvel lumelaudu, mäe- ja murdmaasuuski, spetsiaalriietust ning trenažööre. Hawaii Expressi missioon on pakkuda erinevaid ideid ja võimalusi, kuidas inimeste elu huvitavamaks muuta.

„Eestis on kaks asja, mida iga rattafänn peab une pealt teadma ja kogema. Üks neist on Tartu Rattaralli ja teine Hawaii Express. Mida raskemad on ajad, seda paremini näed, kes on su tõelised sõbrad. Tartu Rattaralli ja Hawaii Express astuvad ühte jalga ka tänavusel keerulisel aastal,“ ütles Hawaii Expressi turundusjuht Priit Salumäe.

Vaata Hawaii Express kohta lisainfot www.hawaii.ee

Suurtoetajate nimistusse lisandunud Garmin Ltd on rahvusvaheline tehnoloogiaettevõte, mis asutati aastal 1989. Garmini seadmete abil jõuab GPS-navigeerimine ning kaasaskantav tehnoloogia sporditurule ja harrastajateni, kuid nende lahendusi kasutatakse ka paljudes muudes valdkondades (nt lennundus, merendus). Ettevõtte eesmärk on pakkuda oma klientidele mugavaid ja kaasaegseid lahendusi, et hobide ja harrastustega veedetud aeg oleks maksimaalset ära kasutatud.

„Virtuaalsed spordiüritused on tänapäeva maailmas väga populaarsed ning järjest enam ka Baltimaades. Covid-19 puhang sundis korraldajaid otsima uusi võimalusi ja uusi formaate, et  rahvaspordiüritused toimuda saaksid. Meil on tõesti hea meel olla osa nendest uutest, tohutu tulevikupotentsiaaliga üritustest. Olen kindel, et ka sportlased on uueks formaadiks valmis. Ootan huviga Tartu Rattaralli toimumist,“ ütles Dmitrijs Lisicins, Garmini müügi- ja turundusjuht Baltikumis.

 Vaata Garmin Eesti kohta lisainfot www.garmineesti.ee

Tartu Maratoni Kuubiku sarja avas sel hooajal Tartu Maastikumaratoni virtuaaljooks, millele järgneb teise etapina Tartu Rattaralli virtuaalsõit. Sügisperioodile planeeritud Tartu Rulluisumaratoni, Tartu Rattamaratoni ning Tartu Linnamaratoni loodavad korraldajad viia ellu tavaprogrammi alusel, järgides seejuures koroonaviiruse levikust tingitud erinõudeid.

Foto: Kaimo Puniste

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X