Ruudi Lumiste sõitis Euroopa karikavõistlustel välja eestlaste parima tulemuse.

Ruudi Kampenis 5. et.

Ruudi Lumiste tegi väga tugeva esituse Euroopa karikavõistlustel Hollandis, olles kahel etapil järjest poodiumil. Laupäeval Kampeni krossirajal sõidetud 5. etapil sõitis Ruudi ennast finaali ja saavutas B9 vanuseklassis 3. koha. Sten Tristan Raid pidi seekord rahulduma B10 vanuseklassis poofinaaliga, kus ta saavutas 6. koha. Miina Ojasild lõpetas G13/14 vanuseklassis veerandfinaaliga ja saavutas seal 7. koha, Siim Lepik jõudis M17-24 vanuseklassis poolfinaali, jäi aga 5. koha tõttu finaalist napilt välja.

Pühapäeval sõideti samas Euroopa karikavõistluste 6. etapp ja siin sõitis Ruudi Lumiste välja seni eestlaste parima tulemuse, saavutades B9 vanuseklassis 2. koha.  B10 vanuseklassis jõudis Sten Tristan Raid finaali, ebaõnnestunud start finaalis aga seekord 4. kohast paremat tulemust välja sõita ei võimaldanud. Miina Ojasild piirdus ka sellel etapil veerandfinaaliga ja Siim Lepik oli poolfinaalis 7.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X