Rubio teenis oma sünnipäeval karjääri esimese profivõidu, Taaramäe 17.

Araabia Ühendemiraatide velotuuri (2. UWT) kolmandal etapil pälvis soolovõidu Einer Rubio (Movistar), uueks üldliidriks kerkis teisena lõpetanud Remco Evenepoel (Soudal Quick-Step). Rein Taaramäe (Intermarche – Circus – Wanty) pälvis 17. koha.

Oma 25. sünnipäeval võidutsenud Colombia rattur Rubio edestas valitsevat maailmameistrit Evenepoeli 14 sekundiga. Kolmanda koha teenis inglane Adam Yates (UAE Team Emirates; +0.15). Esimesel mäe otsas lõppenud etapil tuli peagrupis üle finišijoone ka Rein Taaramäe (+0.15).

Rubio võttis rünnaku ette 19-kilomeetrisel lõputõusul ning tema võitu andis suure panuse tiimikaaslane Alberto Torres. Ühtlasi oli tegemist Colombia ratturi esimese profivõiduga. Evenepoel ründas enne finišit ning sai lisaks preemiasekunditele veel ühe sekundi edumaad, mis kergitas ta üldarvestuses uueks liidriks. Lucas Plapp (Ineos Grenadiers) kaotab talle seitsme ja Pello Bilbao (Bahrain Victorious) 11 sekundiga. Taaramäe kerkis kokkuvõttes 20. positsioonile, jäädes liidrist maha ühe minuti ja 25 sekundiga.

Neljapäeval on velotuuril kavas sile, 174-kilomeetrine etapp finišiga Dubais.