Ron Rooni võitis Poolas peetud velotuuri, Riko Tammepuu oli kolmas

Nädalavahetusel sõideti Poolas Szlakamy Jury velotuur, kus M16 vanusekassis jõudsid pjedestaalile CFC rattakubi kasvandikud Ron Rooni ja Riko Tammepuu.

Kokku sõideti velotuuril 146 kilomeetrit. Rooni võidutses üldarvestuses koguajaga kolm tundi, 57 minutit ja seitse sekundit. Teise koha sai kodupubliku rõõmuks Jakub Abramek (+0.31) ja kolmanda Tammepuu (+0.34). Teistest eestlastest sai M16 klassis 19. koha Glen Gregor Kõiv (+1.57), 42. koha Karel Gustav Rei (+3.12), 49. koha Aaron Parker Järveoja (+3.37), 54. koha Joonas Puuraid (+6.20) ja 63. koha Rünno Raadla (+13.48).

Meesjuunioride konkurentsis võidutsesid poolakad Dawid Lewandowski (5:08.51), Szymon Wisniewski (+0.33) ja Maciej Sorbian (+0.37). Eestlastest sai Oliver Mätik (+1.28) 12. ja Thristan Paju (+47.56) 57. koha.