Ron Rooni sõitis end Euroopa noorte olümpiafestivalil esikümnesse

PHOTO-2023-07-25-13-52-55

Sloveenias Mariboris jätkunud Euroopa noorte olümpiafestivalil pälvis Ron Rooni poiste tempisõidus seitsmenda koha. Riko Tammepuu lõpetas 15. ja Sebastian Suppi 32. kohal.

Kümnekilomeetrisel temposõidul pälvis esikoha hollandlane Gijs Schoonvelde ajaga 12 minutit ja 52 sekundit. Iirlane Conor Murphy kaotas talle kolme ja sakslane Benedikt Maximilian Benz üheksa sekundiga.

Medalimõtetega rajale läinud Ron Rooni tõmbas stardis jala lahti ning kaotas lõpuks võitjale 15 sekundiga. Tammepuu jäi hollandlasest 25 ja Suppi 44 sekundi kaugusele.

Kolmapäeval on noorte olümpiafestivalil kavas olümpiakross (tüdrukud alustavad kell 10 ja poisid kell 13) ning neljapäeval peetakse grupisõidud(tüdrukute start on kell 11 ja poistel kell 13).

Võistlustele saab kaasa elada otseülekande vahendusel Euroopa Olümpiakomiteede erikanalil aadressil https://eoctv.org/live/.