Romet Pajur võitis juunioride Tour of Flandersi

Romet Pajur

Kuulsa Belgia klassiku Tour of Flandersi juunioride sõidu (UCI 1.1; 113,9 km) võitis Romet Pajur (Team Auto Eder; 2:50.07), alistades finišis hollandlase Menno Huisingi (Willebrord Wil Voruit) ja prantslase Noa Isidore (Mix 1).

„Sõit oli väga kaootiline ja täiesti vastupidine sellele, mis meie plaan oli,“ tõdes Pajur peale sõitu. „Kümme poissi said eest ära ja vahe oli ligi kolm minutit. Sisimas arvasin juba vaikselt, et see sōit on tehtud, kuid õnneks suutsime kahe teise poisiga vahe kinni tõmmata ja nii olin uuesti esimestega. Kuna minul ühtegi tiimikaaslast grupis polnud ja teistel olid, siis pidin mina kõiki rünnakuid üksi kinni tõmbama, mis oli lõpuks väga raske. Õnneks ma suutsin finišini gruppi koos hoida ja sõidu võita. See on kindlasti minu üks suurim ja mainekaim võit, mille üle ma olen väga õnnelik.“

Tänavu Bora-Hansgrohe järelkasvumeeskonnas sõitev Pajur on teinud väga hea hooaja alguse. Aprilli keskel teenis ta teise koha juunioride Paris-Roubaix’l, seejärel mai alguses sai ta samuti teise koha Tšehhi kõrgetasemeliselt võistluselt GP West Bohemia ning juunioride Rahutuurilt teenis ta ühe etapivõidu ja ühe kolmanda koha.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X