Romet Pajur teenis juunioride Paris-Roubaix’ eel Belgias võidu

Romet Pajur

Romet Pajur võidutses Belgias Flobecqis peetud juunioride 87-kilomeetrisel ühepäevasõidul.

Pajuri võiduajaks oli kaks tundi, kaks minutit ja üheksa sekundit. Teise koha sai Senne Galle ja kolmanda Augustin de Graeve. Peagrupp finišeeris 11 sekundit hiljem. Selle eesotsas oli viis eestlast: Aaron Aus sai kuuenda, Lauri Tamm seitsmena, Frank Aron Ragilo kaheksanda, Karl Kurits kümnenda ja Virgo Mitt 16. koha. Tulemuse sai kirja 31 ratturit.

“Poisid alustasid sõitu aktiivselt nagu algselt plaaninud olime. Pajur ründas kolmandal ringil ja temaga liitus neli kaaslast, kellega lõpuni eest ära püsiti,” rääkis Eesti juunioride koondise peatreener Alo Jakin. “Pajur näitas finišis kõige kiiremat lõpukiirendust.”

Eesti juunioride koondis stardib pühapäeval toimuval juunioride Paris-Roubaix klassikul, millel pikkust 111 kilomeetrit. Seejuures munakive on sel trassil 29 kilomeetri jagu.

Foto: Alo Jakikn Belgias Flobecqis

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X