Romet Pajur pääses Tšehhis taas pjedestaalile

Romet Pajur

Romet Pajur (Team Auto Eder) pälvis Tšehhis peetud UCI 1.1 võistlusel GP West Bohemia teise koha. Võidu pälvis 60-kilomeetrise soolosõidu järel eestlase meeskonnakaaslane Emil Herzog.

Herzog edestas enda selja taga lõpetanud üheksamehelist gruppi kolme minuti ja 40 sekundiga ning peagruppi nelja minuti ja 52 sekundiga. Herzogi ja Pajuri järel pälvis kolmanda koha Poola koondise sõitja Mikolaj Szulik.

„Hommikusel tiimikoosolekul pandi mind ja Emil Herzog meeskonnale kapteniteks. See sõit oli kõige pikem ja raskem võistlus, mis mul siiani on olnud,“ ütles Pajur. „Kohe stardist alates hakkasin ründama, sest plaan oligi sõit raskeks teha. Kuna võistluse alguses on kõik värsked, siis ega ma vahet sisse ei saanud. Otsustava rünnaku tegi minu tiimikaaslane Emil, kes sai lõpuks 60 kilomeetrit enne lõppu vahe sisse ja edasi see aina kasvas. Veidi hiljem saime üheksamehelise grupiga minema, kus oli koos minuga veel kolm tiimikaaslast. Töötasime ilusasti koos ja saime peagrupiga vahe sisse. Sama grupiga tulime ka üle finišijoone ja sellest grupist olin ma parim. Tulemuseks tubli teinekoht, millega ma olen väga rahul.“

Järgmisel nädalal stardib Pajur koos Eesti juunioride koondisega Tšehhis peetaval Rahutuuril.

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X