Romet Pajur jõudis Saksamaal pjedestaalile

Saksamaal peetud 84-kilomeetrisel kriteeriumil GP Bade- und Rotweinstadt Ahrweiler pälvis Romet Pajur (Team Lotto-Kern Haus PSD Bank) teise koha.

Väikesest grupist oli sprintides kõige kiirem sakslane Joshua Asel (Team Mobel Ehrmann). Kolmandana lõpetas võitja kaasmaalane Sven Thurau (Rose Racing Circle).

„Väga vinge on lõpuks taas poodiumil olla, kuigi suur uhke sõit see küll ei olnud. Mina võtsin seda treeningvõistlusena ja läksin starti raske treeningnädala pealt,“ rääkis Pajur. „Võistlus oli osa ettevalmistusest Paris – Roubaix’ks.”

“Sõit oli väga kiire ja väga äkiline,” jätkas Pajur. “Ring oli ühekilomeetrine ja kolme järsu kurviga, millest kogu aeg välja sprinditi ehk kokku kaks tundi sprintimist. Lõpufinišit alustasin liiga vara ja viimastel meetritel tuli tuulest üks mees välja. Lisaks läks mul juba teisel ringil rehv, aga õnneks päästis rehvipiim päeva, kuigi kumm oli päris töss.“

Kokku sai tulemuse kirja 39 ratturit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X