Romet Pajur jõudis Itaalias taas pjedestaalile

IMG_4815

Itaalias sõidetud meesjuunioride esimese kategooriaga ühepäevasõidul Trofeo Emilio Paganessi (134 km) sai Eesti valitsev grupisõidu meister Romet Pajur (Team Auto Eder) teise koha.

Võistluse võitis soolosõidu järel taanlane Tobias Svarre (NPV-Calr Ras Roskilde Junior; 3:14.24). Peagrupp, milles oli kiireim Pajur, jõudis finišisse 54 sekundit peale võitjat. Kolmanda koha teenis belglane Lars Vanen Heede (Crabbe Toitures – CC Chevigny).

„Meeskonna plaan oli täna mängida Mathieu Kockelmanni peale, sest treener polnud kindel, kas ma jaksan mäed ära kannatada. Minu õnneks oli mul jälle väga hea päev ja mäed suurt vaeva ei pakkunud,“ rääkis Pajur võistluse järel. „Sõidu käigus muutsime plaani ja otsustasime, et finišis tehakse minu jaoks tööd. Kahjuks oli üks poiss mäe peal eest ära saanud ja parim, mis ma sprindis teha sain, oli 2. koht. Finiš oli raske ja tehniline – esmalt järsk tõus, millest algus oli munakiviga kaetud ja sile oli ainult viimased 100 meetrit.“

Päev varem võitis Pajur Itaalias ühepäevasõidu Trofeo Comune di Vertova – Memorial Pietri Merelli (UCI 1.1).

Tulemused Trofeo Emilio Paganessi(1.1) siin

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X