Romet Pajur jätkas Prantsusmaal teise ja Frank Aron Ragilo kuuenda kohaga

Screenshot 2022-07-14 at 19.07.40

Prantsusmaal jätkuval meesjuunioride esimese kategooria velotuuri Ain Bugey Valromey teisel etapil (Saint-Victor-de-Morestel – Morestel; 98,2 km) sai Romet Pajur (Team Auto Eder) teise ja Frank Aron Ragilo (Cannibal Team) kuuenda koha.

Soolovõidu teenis prantslane Colin Savioz (MIX Charvieu-Chavagneux IC/La Motte-Servolex; 2:18.00). Kümme sekundit hiljem lõpetanud peagrupis oli kiireim Pajur, edestades itaallast Lorenzo Confortit (Team Work Service Speedy Bike). Ragilo sai kirja kuuenda tulemuse.

Kokkuvõttes jätkab esikohal Noa Isidore (AG2R Citroen U19 Team), edestades tiimikaaslast Matys Griselit 25 ja Maxime Decomble’d (U19 Academy La Pomme Marseille Provence) 27 sekundiga. Pajur on kokkuvõttes üheksandal (+1.05) ja Ragilo 12. (+1.18) positsioonil. Pajur jätkab ühtlasi ka parima sprinteri punases särgis.

Reedel on velotuuril kavas 94,1-kilomeetrine etapp Loyettesi linnast Amberieusse.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X