Romet Pajur hoiab Austria velotuuril kohta teises sajas

Insta Romet Pajur

Esmaspäeval alustati Dornbirni linnas 72. Austria velotuuriga (UCI 2.1). Kahe esimese etapi järel hoiab Romet Pajur (Team Lotto – Kern Haus) üldarvestuses 126. kohta.

Dornbirni lähiümbruses sõidetud 147,6-kilomeetrisel avaetapil pälvis grupifinišis esikoha sakslane Pascal Ackermann (UAE Team Emirates; 3:23.09), jättes selja taha Ineos Grenadiersi ratturid Jhonatan Narvaezi ja Kim Heiduki. Pajur finišeeris 125. kohal, kaotades võitjale 11 minuti ja kuue sekundiga.

Innsbruckis lõppenud 158,5-kilomeetrisel teisel etapil oli grupifinišis parim Narvaez (3:28.41), edestades belglast Gianni Vermeerschi (Alpecin-Deceuninck) ja hispaanlast Javier Serranot (EOLO-Kometa). Pajur sai kirja 122. koha, jäädes parimast maha kümne minuti ja kuue sekundiga.

Kokkuvõttes alustab kolmandat, 148,5-kilomeetrist etappi liidrina Narvaez, kellest Ackermann jääb maha üheksa ja Vermeersch 13 sekundiga. Pajur kaotab esimesele 21 minuti ja 31 sekundiga ning hoiab 126. positsiooni.

Kokku on Austria velotuuril kavas viis etappi.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X