Romandia velotuur sai uue liidri, Taaramäe 98.

Šveitsis jätkuva Romandia velotuuri (2.UWT) kolmanda etapi (Estavayer – Estavayer; 168,7 km) võitis hispaanlane Marc Soler (Movistar; 3:58.35).

Solerile järgnenud jälitajate grupp kaotas võitjale 22 sekundiga. Teiseks tuli taanlane Magnus Cort (EF Education – Nippo), kolmas oli slovakk Peter Sagan (Bora – Hansgrohe).

Ainsa eestlasena võistlustules olev Rein Taaramäe (Intermarche – Wanty – Gobert Materiaux) finišeeris Solerist seitse minutit ja 25 sekundit hiljem ning sai kirja 98. tulemuse.

Võiduga kerkis Marc Soler üldarvestuses 22 kohta, hõivates liidripositsiooni. Hispaania ratturile järgnevad Thomas Geraint (INEOS Grenadiers; +0.14) ja Richie Porte (INEOS Grenadiers; +0.14). Rein Taaramäe langes kaheksa kohta ning on 74. (+14.19).

Laupäeval on Romandia velotuuril kavas lõputõusuga 161,3-kilomeetrine etapp Sionist Thyoni, tuuri lõpetab pühapäevane temposõit Fribourg’is.

Allikas: sport.err.ee

Foto: https://movistarteam.com/2021-04-30/tour-romandia-2021-etapa-3?fbclid=IwAR0KWWMB_kNBEnJxjZxI1LXt9JM5wEuVeCs7FdzjQLT-mAZ4v223iZCDk4M

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X