ROBERT JOHANSON SAAVUTAS DOWNHILLI MK-L 20. KOHA

DHI - Robert Johanson EE koondis (1)

16. oktoobril sõideti Sloveenias Mariboris downhilli (mäestlaskumise) MK etapp, kus eesti rattur Robert Johanson saavutas 20. koha.

„Järjekordne mudane võistlus Sloveenia MK etapi näol Euroopas tehtud. Esimesel treeningpäeval paistis päike, rada oli kõva pinnasega kuiv ning kiire. Kvalifikatsioonipäeva hommikul hakkas korralikult vihma sadama ja rada muutus natuke aeglasemaks, aga mitte palju, sest see oli üsna kõva pinnasega.  Leogangis MM-il olnud maksu mudaga ei olnud see siiski võrreldav. Kvalifikatsioonis sõitsin natuke liiga kindla peale ja lõpetasin 22. kohaga, mis tagas mulle esimest korda pääsu finaali. Finaalipäeval sadas vihma, rada oli märjem ja kurvid olid kõvasti rohkem auku pidurdatud kui seda oli kvalifikatsioonides ning treeningutel. Finaalsõidu ülemine osa rajast tuli suurepäraselt välja, aga ühe sirge peal, kui tahtsin prilliklaasidelt kile eest ära tõmmata, jäi kile ühest äärest kinni ja peaaegu midagi ei olnud enam prillidest läbi näha. Seetõttu tegin paar suuremat viga ja kaotasin mitu sekundit ning lõpetasin 20. kohaga. Sellegipoolest parandasin enda aega võrreldes kvalifikatsiooniga 6 sekundit ja olen enda sõiduga väga rahul. Sel laupäeval ja pühapäeval toimub juba järgmine maailmakarikaetapp samas asukohast,“ kommenteeris Johanson võistluspäeva.

Tulemused SIIN

Fotol: Robert Johanson. Autor: Raiko Jaeski

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X