Riko Mäeuibo teenis Austrias peetud Crankworxi sarja etapil ühe võidu ja teise koha

Riko Mäeuibo-8

Austrias Innsbruckis peetud Crankworxi sarja etapil teenis Riko Mäeuibo (RW-Trans, Hawaii Express, Mastersport) kuni 17-aastaste noormeeste konkurentsis paarisslaalomis (dual slalom) võidu ja mäestlaskumises teise koha.

Paarisslaalomis edestas Mäeuibo austerlast Oliver Vogli ja šveitslast Raoul Schneebergerit. Mäestlaskumises mõõdeti eestlase ajaks 2.47,984, millega tuli tunnistada ameeriklase Asa Vermette’i (2.40,060) paremust. Kolmanda koha teenis sloveen Ažbe Kalinšek (2.50,428).

Mark Peterson sai mäestlaskumises kuni 19-aastaste noormeeste hulgas 29. koha ajaga 3.46,562. Kolmikvõidu pälvisid Kanada sportlased Dane Jewett (3.24,959), Tegan Cruz (3.25,337) ja Brock Hawes (3.25,557).

Eliitmeeste klassis võistlesid Robert Johanson (Hawaii Express, PR Betoon; 3.36,199) ja Hendrik Kirsipuu (Garmin Eesti, Canyon, SagLab; 3.44,345), kes said vastavalt 33. ja 49. koha. Parimad olid britt Bernard Kerr (3.19,231), rootslane Oliver Zwar (3.19,607) ja kanadalane Jakob Jewett (3.20,362).