Reuters: kaks koroonajuhtumit tähendavad Tour de France’ilt eemaldamist

err

Kaks nädala pärast algaval Tour de France’il osaleva rattatiimi spordidirektorit kinnitasid uudisteagentuurile Reuters, et kui ühes võistkonnas tuvastatakse kaks positiivset koroonaproovi, eemaldatakse võistkond velotuurilt.

Esmalt kirjutas meetmest rattaportaal Velonews, reedel kinnitasid seda Reutersile kahe Tour de France’il osaleva tiimi spordidirektorit. “Meile räägiti sellest Dauphine velotuuril,” sõnas üks neist agentuurile.

Neljapäeval sõnas tuuri direktor Christian Prudhomme Reutersile, et positiivse koroonaproovi andnud rattur peab koos oma toakaaslasega end teistest isoleerima, kuid ei täpsustanud, et see viib velotuuri katkestamiseni või tiimi eemaldamiseni.

Ratturid ja teised võistkonnaliikmed viibivad Nice’i saabumise hetkest kuni 29. augustil toimuva avastardini nn mullis ja peavad enne avaetappi andma kaks koroonaproovi.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X