Rekordit jahtiv Cavendish jäetakse teist aastat järjest Touri ukse taha

Bahrain McLareni meeskond andis teada, kes stardivad nende värvides tänavusel Tour de France’il. Teist aastat järjest jääb tiimi koosseisust välja Prantsusmaa suurtuuril 30 etapivõitu teeninud Mark Cavendish.

Enim on Prantsusmaa suurtuuril etapivõite teeninud Belgia rattalegend Eddy Merckx (34), kelle rekordit ei saa maailma üheks parimaks sprinteriks titulleeritud Cavendish ka tänavu püüda.

Bahrain McLareni meeskonna liidriks on hispaanlane Mikel Landa, kes lõpetas 2017. aasta Tour de France’i neljanda kohaga. “Tänavune rada sobib Landale ja ta on väga heas vormis,” ütles meeskonna pealik Rod Ellingworth. “Valitud tiim peaks teda kogu võistluse vältel toetama. Viimased kuud on olnud meie sõitjatele väljakutsuvad ning tunnustan kõiki valituid, kes Touri sõitma lähevad.”

Tour de France algab 29. augustil Nizzast.

Bahrain McLareni meeskond Tour de France’iks: Mikel Landa (Hispaania), Wout Poels (Holland), Pello Bilbao (Hispaania), Damiano Caruso (Itaalia), Rafael Valls (Hispaania), Marco Haller (Austria), Matej Mohoric (Sloveenia), Sonny Colbrelli (Itaalia).

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X