Rein Taaramäe sai legendaarsel temposõidu võistlusel Prantsusmaal 22. ja Hanna Karoline Taaramäe 27. koha

Hanna Karoline ja Rein Taaramäe

Prantsusmaal 40. korda sõidetud Chrono des Nations (UCI 1.1) temposõiduvõistlusel teenis valitsev Eesti meister Rein Taaramäe 22. koha. Eliitklassi naiste Eesti meister Hanna Karoline Taaramäe pälvis 27. tulemuse.

Meeste 45 kilomeetri pikkuse võistluse võitis šveitslane Stefan Küng (Groupama-FDJ), jättes selja taha valitseva maailmameistri Tobias Fossi (Jumbo-Visma) ja itaallase Matteo Sobrero (Team BikeExchange – Jayco). Küngi võiduajaks mõõdeti 53.29. Foss kaotas šveitslasele kahe ja Sobrero 11 sekundiga. Taaramäe jäi Küngile alla kolme minuti ja 24 sekundiga.

Naised võistlesid 27-kilomeetrisel võistlusmaal ning oma paremuse pani selgelt maksma valitsev maailmameister Ellen van Dijk ajaga 35.54. Ukrainlanna Valeriya Kononenko kaotas talle ühe minuti ja kuue sekundiga ning ameeriklanna Amber Neben ühe minuti ja 18 sekundiga. Välismaal debüütvõistluse teinud Hanna Karoline Taaramäe kaotas võitjale viie minuti ja 28 sekundiga.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X