Rein Taaramäe sai Itaalia ühepäevasõidul teise koha

Itaalias sõidetud ligi 200-kilomeetrisel ühepäevasõidul Giro delle Brianze (UCI 1.1) saavutas Rein Taaramäe (Direct Energie) teise koha.

Võistluse võitis kohalike rõõmuks Gianni Moscon (Team Sky), kes edestas kahemehelises sprindiheitluses eestlast. Pjedestaali madalaimale astmele mahtus võitja kaasmaalane Enrico Gasparotto (Bahrain Merida Pro Cycling Team).

Möödunud nädalavahetusel teenis Taaramäe Prantsusmaa ühepäevasõidul kolmanda koha. Stabiilsed head sõidud on enne 22.-30. septembrini toimuvaid maanteesõidu maailmameistrivõistlusi heaks märgiks.

Allikas: sport.err.ee