Rein Taaramäe pikendas praeguse tööandjaga lepingut

Rein Taaramäe pikendas World Touri kuuluva Belgia meeskonnaga Intermarche-Wanty-Gobert Materiaux lepingut 2023. aasta lõpuni. Tänavust hooaega alustab eestlane Omaani velotuuril.

34-aastane Taaramäe alustab tänavu oma 15. profiaastat, seejuures teist Belgia meeskonnas Intermarche-Wanty-Gobert Materiaux. Avastardi teeb Kesk-Aafrikas Rwandas põhja ladunud eestlane 10. veebruaril algaval Omaani velotuuril.

„Tänu sellele klubile ja kirglikule meeskonnale leidsin end taas üles – võitsin viieaastase vaheaja järel suurtuuril etapi. Spordis peavad kõik asjad olema ideaalsed, et kõrgeimal tasemel aastaid sõita. Tänu meeskonnale leidsin endas enesekindluse ning kandsin esimest korda elus suurtuuri liidrisärki. Tahan jätkata sõitude võitmist ja minu jaoks ei oluline milliste sõitude – kõik on tähtsad. Tahan toetada ka Louis Meintjest ja olla eeskujuks meie noortele talentidele nagu näiteks Kobe Goossensile. Usun, et olen uueks hooajaks valmis,“ avaldas Taaramäe, keda treeninglaagris tabas ka väikene tagasilöök. Peale tõhustusdoosi tõusis eestlasel palavik, mis viis mõneks päevaks jalad alt.

Kuupäevasel Omaani velotuuril stardivad eestlase kõrval Jan Hirt, Tom Devriendt, Kevin van Melsen, Julius Johansen ja Hugo Page. 2023. ja 2024. aastaks on Intermarche-Wanty-Gobert Materiaux meeskonnaga lepingu sõlminud ka Madis Mihkels.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X