Rein Taaramäe lõpetas Hiinas taas peaprugpis

Hiinas jätkuval velotuuri Gree-Tour of Guangxi (2.UWT) teisel etapil lõpetas Rein Taaramäe (Team Total Direct Energie) sarnaselt avaetapile peagrupis. Sõidu võitis Suurbritannia rattur Daniel Mclay (EF Education First).

Mclay võiduajaks siledal 152-kilomeetrisel etapil oli 3:45.04. Tanel Kangerti meeskonnakaaslane edestas finišis sakslast Pascal Ackermanni (Bora – hansgrohe) ja itaallast Matteo Trentini (Mitchelton – Scott). Taaramäe lõpetas võistluse peagrupis 54. kohal.

Kokkuvõttes tõusis liidriks Ackermann, kes edestab avaetapil võidutsenud Fernando Gaviriat (UAE – Team Emirates) kahe sekundiga. Kolmandaks tõusis Mclay (+0.02). Taaramäe tõusis viis kohta ning jätkab 52. tabelireal.

Laupäeval sõidetakse kolmas etapp Nanningi linna lähistel asuval ringil, mille sisse jääb ka üks kolmanda kategooria tõus. Pühapäevane etapp lõpeb mäefinišiga. Velotuur saab läbi teisipäeval.