Rein Taaramäe koduklubi tagas pääsu Tour de France’ile

11886048t1h1a86

Eesti tippjalgratturi Rein Taaramäe koduklubi Team Direct Energie tagas pääsme käimasoleva aasta juulikuus peetavale Tour de France’ile.

Prantsusmaa velotuuri korraldajad teatasid, et kaks viimast pääset kuuluvad Prantsusmaa tiimidele, kellest üks on Team Direct Energie ning teine Team Arkea Samsic. Ühtlasi on Team Direct Energie jaoks tegu 20. järjestikuse aastaga, mil Tour de France’ile pääse teenitakse.

31-aastane Taaramäe on oma karjääri jooksul Tour de France’il osalenud kokku seitsmel korral. Aastatel 2010–2014 sõitis ta maailma mainekaimal velotuuril teise Prantsusmaa klubi Cofidise ridades, 2015. aastal Astana meeskonna värvides ning mullu Team Direct Energie eest, kuhu ta kuulubki alates eelmisest hooajast.

Seitsmest Tour de France’ist on Taaramäe võistluse katkestanud kolmel korral. Parim koht pärineb 2011. aastast, mil ta lõpetas 11. positsioonil.

Allikas: sport.postimees.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X