Rein Taaramäe jätkab Sazka velotuuri kolmandal kohal

Rein Taaramäe (Intermarche – Wanty – Gobert Materiaux) sai Tšehhis peetaval Sazka mitmepäevasõidu (UCI 2.1) teisel etapil kolmanda koha ning jätkab ka kokkuvõttes samal positsioonil.
Taaramäe kaotas teise etapi võitnud Nick Schultzile (Team BikeExchange; 3:03.45) kümne sekundiga. Nende vahele jäi Filippo Zana (Bardiani-CSF-Faizane; +0.07).
Schultz sai enda selga samuti liidrisärgi, edestades kolmanda etapi eel Zanat ja Taaramäed vastavalt seitsme ja kümne sekundiga.
Laupäeval sõidetakse velotuuril 143,2-kilomeetrit (Moravska Trebova – Dlouhe strane).