Rein Taaramäe alustas Kataloonia velotuuri

Rein Taaramäe

Hispaanias alanud Kataloonia velotuuri (UCI 2.UWT) avaetapil (173,9 km) võidutses austraallane Nick Schultz (Israel – Premier Tech; 4:11.38). Rein Taaramäe (Intermarche -Wanty) sai 133. koha.

Schultzi järel sai teise koha sloveen Tadej Pogacar (UAE Team Emirates) ja kolmanda koha klubikaaslane Stephen Williams. Taaramäe lõpetas grupis, mis kaotas võitjale kümne minuti ja 49 sekundiga.

„Kui finišini oli 500 meetrit, siis mu jalad juba karjusid, sest lõpuni oli veel nii palju minna. See tundus terve igavikuna. Nägin Pogacari tulemas nagu püssikuul. Ma ei uskunud sel hetkel, et võin teda edestada. Minu jaoks on see suur võit. Ma ei suuda tiimi piisavalt ära tänada. Ma armastan seda, mida me koos teeme,“ ütles 1,1-kilomeetrise soolorünnaku teinud Schultz portaalile Cyclingnews.

Teisipäeval on velotuuril kavas 186,5-kilomeetrine etapp finišiga Vallter 2000 otsas.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X