Red Bull Tour of Vikings võistlusel tehakse ühe päevaga Saaremaale tiir peale

2. oktoobri päiksetõusuga stardivad tõelised rattaspordifanatid Kuressaare Lossihoovis, et teha tiir peale sügisesele Saaremaale.

Red Bull Tour of Vikings võistlus on unikaalse formaadiga võidusõit, kus ühe päeva jooksul sõidetakse kolmest etapist koosnev velotuur. Kokku 310 km pikk rada kulgeb nii kruusal kui asfaldil ning osalejad peavad rajal hakkama saama ilma igasuguse kõrvalise abita.

Sõidu eesmärgiks on pakkuda uudse sportliku formaadiga rattavõistlust, mis on väljakutseks nii tippsõitjale kui rattasporti tõsiselt võtvale harrastajale. Eesmärk on tuua hooaja lõpus kokku rattasporti armastavad inimesed, kes tahavad ennast proovile panna ning endasuguste inimestega sportlikult ning meeldivalt Saaremaa sügiseses looduses aega veeta.

Võistlus toimub koostöös Saaremaa Jalgrattaklubi Viikingiga ning kuigi Viikingid on vabamas vormis ning kahe päevaga ka varem Saaremaale tiiru peale teinud, siis Red Bull Tour of Vikingsi näol on sündinud võistlus, mille sarnast enne maailmas nähtud ei ole.

Starti oodatakse kõiki vähemalt 18-aastaseid rattureid, kellel on piisav füüsiline valmidus, et võistlusdistants rattaseljas vastu pidada. See on võistlus kõigile ratturitele, kes tahavad ennast proovile panna täiesti uuel moel.

Võistlusele registreerimine ning lisainfo formaadi ja raja kohta leiad www.redbull.ee/tourofvikings

Impression
X